Höstens program

Så har vi ett höstprogram! En spännande föreläsning, några snokträffar och en vandring. Välkomna att hänga med!! Alla medlemmar som inte har lämnat sin mailadress kan läsa programmet här på hemsidan. Men även hämta upp programmet på turistinformationen och biblioteket i Trelleborg. Styrelsen har bestämt sig för att inför hösten inte skicka ut programmet till alla medlemmar eftersom det tär hårt på föreningens ekonomi varje gång. Vart utskick kostar några tusen kronor. Vill DU eller någon du känner ha programmet i din brevlåda så kontakta Sophie stranborg@hotmail.com. Program 2019 höst 15:6

Kommentera

Lämna ett svar

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig hur din kommentardata bearbetas.